Programe

Programul calendaristic

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4


21 ianuarie duminică
06:00 Alegerea lui Chuck 1. #20
06:30 LEGO Legendele din Chima 2. #20 - Aripi de foc
07:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #43
07:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #44
07:25 Marmotele Kung Fu 2. #51
07:37 Marmotele Kung Fu 2. #52
07:50 Oaza lui Oscar 1. #37
08:00 Pad-ul lui Zeke 1. #14
08:25 Animale aproape goale 1. #5 - Angajatul lunii pe viaţă
08:50 Oaza lui Oscar 1. #38
09:00 Fata şi băiatul 3. #4
09:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #20 - Fără mască nu există petrecere
09:50 Şcoală de dans 3. #13
10:15 Liceul Degrassi 11. #22
10:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
11:10 The Avatars 1. #21
11:40 Alegerea lui Chuck 1. #1
12:10 LEGO Legendele din Chima 2. #21
12:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
13:10 The Avatars 1. #21
13:40 Alegerea lui Chuck 1. #1
14:10 LEGO Legendele din Chima 2. #21
14:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
15:10 The Avatars 1. #21
15:40 Alegerea lui Chuck 1. #1
16:10 LEGO Legendele din Chima 2. #21
16:33 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #21
16:45 LEGO Legendele din Chima 2. #14 - Efectul Bulgărele de zăpadă
17:10 Cronica lui Matt Hatter 4. #2 - Peștera Paznicilor
17:35 Invazia Ultralinkurilor, partea 2 #2
18:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #47
18:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #48
18:25 Zip Zip 1. #3 - Washington dezlănţuit
18:37 Zip Zip 1. #4 - Sub acoperire
18:50 Oaza lui Oscar 1. #41
19:00 Pad-ul lui Zeke 1. #16
19:25 Animale aproape goale 1. #7 - Călătorie în timp
19:50 Oaza lui Oscar 1. #42
20:00 Fata şi băiatul 3. #6
20:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
20:50 Şcoală de dans 1. #2
21:15 Liceul Degrassi 11. #24
21:40 The Avatars 1. #24
22:05 Şcoala apei albastre 2. #9
22:30 Care-i treaba, fraţilor? 2. #17 - Păcălicii păcăliţi
22:55 Prinţesa elefanţilor 2. #21 - Scăpat de sub control
23:20 LEGO Legendele din Chima 2. #15 - Corvoada de a fi rege
23:45 Cronica lui Matt Hatter 4. #3 - La mulți ani!
00:10 Dredd se revoltă #3
00:35 Bernard / Simon's Cat
01:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
01:30 The Avatars 1. #21
02:00 Alegerea lui Chuck 1. #1
02:30 LEGO Legendele din Chima 2. #21
03:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
03:30 The Avatars 1. #21
04:00 Alegerea lui Chuck 1. #1
04:30 LEGO Legendele din Chima 2. #21
05:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
05:30 The Avatars 1. #21
 
22 ianuarie luni
06:00 Alegerea lui Chuck 1. #1
06:30 LEGO Legendele din Chima 2. #21
07:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #45
07:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #46
07:25 Zip Zip 1. #1 - Adio orei de băiţă
07:37 Zip Zip 1. #2 - Povestea cozii
07:50 Oaza lui Oscar 1. #39
08:00 Pad-ul lui Zeke 1. #15
08:25 Animale aproape goale 1. #6 - Bestia din grădină
08:50 Oaza lui Oscar 1. #40
09:00 Fata şi băiatul 3. #5
09:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #21 - Să nu mai aud de Fantoma Cool
09:50 Şcoală de dans 1. #1
10:15 Liceul Degrassi 11. #23
10:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
11:10 The Avatars 1. #22
11:40 Alegerea lui Chuck 1. #2
12:10 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
12:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
13:10 The Avatars 1. #22
13:40 Alegerea lui Chuck 1. #2
14:10 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
14:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
15:10 The Avatars 1. #22
15:40 Alegerea lui Chuck 1. #2
16:10 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
16:33 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #22
16:45 LEGO Legendele din Chima 2. #15 - Corvoada de a fi rege
17:10 Cronica lui Matt Hatter 4. #3 - La mulți ani!
17:35 Dredd se revoltă #3
18:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #49
18:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #50
18:25 Zip Zip 1. #5 - Cei nepotriviţi
18:37 Zip Zip 1. #6 - Nicio săpătură bună nu rămâne nepedepsită
18:50 Oaza lui Oscar 1. #43
19:00 Pad-ul lui Zeke 1. #17
19:25 Animale aproape goale 1. #8 - Eroi noi
19:50 Oaza lui Oscar 1. #44
20:00 Suntem pregătiţi! 1. #1 - Sunt un nou om – partea întâi
20:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
20:50 Şcoală de dans 1. #3
21:15 Liceul Degrassi 11. #25
21:40 The Avatars 1. #25
22:05 Şcoala apei albastre 2. #10
22:30 Care-i treaba, fraţilor? 2. #18 - Cine se-aseamănă se-adună
22:55 Prinţesa elefanţilor 2. #22 - Explozia
23:20 LEGO Legendele din Chima 2. #16 - O pantă foarte alunecoasă
23:45 Cronica lui Matt Hatter 4. #4 - Rădăcina răului
00:10 O relaţie toxică #4
00:35 Bernard / Simon's Cat
01:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
01:30 The Avatars 1. #22
02:00 Alegerea lui Chuck 1. #2
02:30 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
03:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
03:30 The Avatars 1. #22
04:00 Alegerea lui Chuck 1. #2
04:30 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
05:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
05:30 The Avatars 1. #22
 
23 ianuarie marţi
06:00 Alegerea lui Chuck 1. #2
06:30 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
07:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #47
07:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #48
07:25 Zip Zip 1. #3 - Washington dezlănţuit
07:37 Zip Zip 1. #4 - Sub acoperire
07:50 Oaza lui Oscar 1. #41
08:00 Pad-ul lui Zeke 1. #16
08:25 Animale aproape goale 1. #7 - Călătorie în timp
08:50 Oaza lui Oscar 1. #42
09:00 Fata şi băiatul 3. #6
09:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #22 - Prima provocare
09:50 Şcoală de dans 1. #2
10:15 Liceul Degrassi 11. #24
10:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
11:10 The Avatars 1. #23
11:40 Alegerea lui Chuck 1. #3
12:10 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
12:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
13:10 The Avatars 1. #23
13:40 Alegerea lui Chuck 1. #3
14:10 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
14:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
15:10 The Avatars 1. #23
15:40 Alegerea lui Chuck 1. #3
16:10 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
16:33 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #23
16:45 LEGO Legendele din Chima 2. #16 - O pantă foarte alunecoasă
17:10 Cronica lui Matt Hatter 4. #4 - Rădăcina răului
17:35 O relaţie toxică #4
18:00 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #51
18:12 Specii aflate pe cale de dispariţie 1. #52
18:25 Zip Zip 1. #7 - Inteligenţă artificială
18:37 Zip Zip 1. #8 - Petrecăreţii
18:50 Oaza lui Oscar 1. #45
19:00 Pad-ul lui Zeke 1. #18
19:25 Animale aproape goale 1. #9 - O, frate, pe unde eşti?
19:50 Oaza lui Oscar 1. #46
20:00 Suntem pregătiţi! 1. #2 - Sunt un nou om – partea a doua
20:25 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #24 - Fă ce se cuvine
20:50 Şcoală de dans 1. #4
21:15 Liceul Degrassi 11. #26
21:40 The Avatars 1. #26
22:05 Şcoala apei albastre 2. #11
22:30 Care-i treaba, fraţilor? 2. #19 - Detenţie crâncen
22:55 Prinţesa elefanţilor 2. #23 - Blestemul
23:20 LEGO Legendele din Chima 2. #17 - Artefactul
23:45 Cronica lui Matt Hatter 4. #5 - Confruntarea Super-monștrilor
00:10 Concert de 'ful' metal #5
00:35 Bernard / Simon's Cat
01:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
01:30 The Avatars 1. #23
02:00 Alegerea lui Chuck 1. #3
02:30 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
03:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
03:30 The Avatars 1. #23
04:00 Alegerea lui Chuck 1. #3
04:30 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
05:00 Maggie şi Bianca în lumea modei 1. #23 - În semifinală
05:30 The Avatars 1. #23